HAKKIMDA

25 Kasım 1988 de Bursa ili Osmangazi ilçesinde doğdum. Yaramaz bir çocuktum. Evde sağlam bir şey bırakmama gibi bir huyum varmış. :)

1994 yılında Bursa ili Yıldırım ilçesi Kaplıkaya mahallesinde bulunan Peyami Safa İlköğretim Okulunda öğrenim hayatıma atıldım. Liseyi Bursa Işıklar Askeri Lisesinde tamamladıktan sonra Kara Harp Okulundan ayrılıp 2 yıl okumaya ara verdim ve çeşitli işlerde çalıştım.

Sonucunda istediğim bölüm olan Bilgisayar programlamayı, Selçuk Üniversitesi Güneysınır M.Y.O da kazandım. Okulu 2.lik ile tamamladıktan sonra aynı yıl(2010) Dgs sınavı ile Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım. 2013 yılı Haziran ayında bölümümü bitirdim. Bir aylık bir nişan evresinin ardından hemen iş hayatına atıldım. Askerlik hizmetimi yerine getirdikten sonra yuvamı kurdum. İnternet tabanlı satış işlemleri(e-ticaret) üzerine çalışan bir firmada çalışmaktayım. En başta ülkeme daha yararlı olabilmek için, ardından da hayallerim için çalışmalarımı hız kesmeden sürdürmekteyim.

Hayatım boyunca bana güvenen ve destek olan aileme ve tüm sevdiklerime yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

Sitede su anda 2 kişi bulunmaktadir. Bugune dek 366861 kisi tarafından, 603216 adet tiklama yapilmistir.
© Susbi.com
Version 1.1
Site_Map